Підшипник 30308 J2/Q (7308) SKF, розміри: 40*90*25.25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.76 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7308 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 40 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 90 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 23 мм |
| Ширина вироби | 25.25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20 мм |
- Ціна: 1 054,08 ₴

