Підшипник 31309 (27309) CX, розміри:45*100*27.25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно діють радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекіс вала. Якщо у вузлі, в якому встановлюються п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 27309 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 45 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 100 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 25 мм |
| Ширина вироби | 27.25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 18 мм |
- Ціна: 374,09 ₴

