

Підшипник M 88048/010 (3007306) KOYO, розміри:33.338*68.262*22.225
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники за частотою обертання неабияк поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно активні радіальні та осьові навантаження. Ці підшипники не допускають перекос вала. Якщо у вузлі, у якому встановлюютьс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.385 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3007306 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 33.338 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 68.262 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 22.225 мм |
| Ширина вироби | 22.225 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 17.462 мм |
- Ціна: 713,23 ₴

