Підшипник 27313 (31313) AGRI-C, розміри: 65*140*36
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 20-30 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 31313 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 65 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 140 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 33 мм |
| Ширина вироби | 36 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 23 мм |
- Ціна: 505,51 ₴

