Підшипник L 44643/610 (2007405А1) BBC-R, розміри:25.4*50.292*14.224
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно діють радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекіс вала. Якщо у вузлі, в якому встановлюються п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 2007405А1 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 25.4 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 50.292 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 14.732 мм |
| Ширина вироби | 14.224 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 10.668 мм |
- Ціна: 179,58 ₴

