Підшипник 97506 AGRI-C, розміри: 30*62*49.625
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні конічні роликові підшипники без борта на зовнішньому кільці можуть проводитися як відкритого, так і закритого типу (з ущільненнями) для особливо важких умов експлуатації. За зовнішнім кільцем є пази та отвори для додаткового змазування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.627 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 30 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 62 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 52 мм |
| Ширина вироби | 49.625 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 41 мм |
- Ціна: 330 ₴

