Топ продаж
-4%
Підшипник 7509 (32209) AGRI-C, розміри:45*85*24.75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядний циліндричний роликопідшипник типу NU. Два борти на зовнішньому кільці й без бортів на внутрішньому. Осьове зміщення вала щодо корпусу компенсується в обох напрямках. Не витримує осьові навантаження. Підшипник типу RNU — це підшипник
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.59 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 32209 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 45 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 85 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 23 мм |
| Ширина вироби | 24.75 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 19 мм |
- Ціна: 136,16 ₴

