Підшипник 7512 (32212) AGRI-C, розміри:60*110*29.75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 32212 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 60 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 110 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 28 мм |
| Ширина вироби | 29.75 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 24 мм |
- Ціна: 227,98 ₴

