Підшипник 7514А (32214) SKF, розміри: 70*125*33.25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 32214 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 70 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 125 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 31 мм |
| Ширина вироби | 33.25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 27 мм |
- Ціна: 477,36 ₴

