Підшипник 6-7607А (32307/P6) ГПЗ-34, розміри:35*80*32.75
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно діють радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекіс валу. Якщо у вузлі, в якому встановлюються п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.758 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 32307/P6 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 80 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 31 мм |
| Ширина вироби | 32.75 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 25 мм |
- Ціна: 185,38 ₴

