Підшипник 33116 JR (3007716) KOYO, розміри:80*130*37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники за частотою обертання неабияк поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно активні радіальні та осьові навантаження. Ці підшипники не допускають перекос вала. Якщо у вузлі, у якому встановлюютьс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3007716 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 80 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 130 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина вироби | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 29 мм |
- Ціна: 2 481 ₴

