Підшипник 6-27607А (32307B/CLN) SKF, розміри:35*80*32.75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 6-27607А (32307B/CLN) SKF
Зображення та опис товару мають виключно інформаційний характер. Значі для Вас конструктивні особливості уточнюйте в менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.812 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 32307B/CLN |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 80 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 31 мм |
| Ширина вироби | 32.75 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 25 мм |
- Ціна: 448,80 ₴

