Підшипник 6-7705А (К15112/К15245/P6) BBC-R, розміри: 28*67*20.5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.379 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | К15112/К15245/P6 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 28 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 67 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 20.5 мм |
| Ширина вироби | 20.5 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 16 мм |
- Ціна: 208,30 ₴

