Підшипник 27709У4Ш2 (BT1-0642A) SKF, розміри:45*100*31.75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 20-30 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.086 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | BT1-0642A |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 45 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 100 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 29 мм |
| Ширина вироби | 31.75 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20.5 мм |
- Ціна: 647,33 ₴

