

Підшипник 33122 A (3007722) BEL, розміри: 110*180*56
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 3007722 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 110 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 180 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 56 мм |
| Ширина вироби | 56 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 43 мм |
- Ціна: 1 368,96 ₴

