Підшипник LM 78349/10 (6У-2007807АЕК1) AGRI-C, розміри:34.987*61.975*16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники за частотою обертання неабияк поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно активні радіальні та осьові навантаження. Ці підшипники не допускають перекос вала. Якщо у вузлі, у якому встановлюютьс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.212 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6У-2007807АЕК1 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 34.987 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 61.975 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 17 мм |
| Ширина вироби | 16 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 13.6 мм |
- Ціна: 128,52 ₴

