Підшипник 6-2007807А (LM78349/310A/P6) ГПЗ-34, розміри: 35*62*16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.212 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | LM78349/310A/P6 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 62 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 17 мм |
| Ширина вироби | 16 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 13.6 мм |
- Ціна: 155,43 ₴

