Підшипник 7816А P6 (6-7816А) BBC-R, розміри: 80*140*45
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 2.74 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6-7816А |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 80 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 140 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 0 мм |
| Ширина вироби | 45 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 0 мм |
- Ціна: 1 278,06 ₴

