Підшипник LM 67048/010 (6-7906 A1) NTN, розміри:31.75*59.131*15.875
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядные конические роликовые подшипники по частоте вращения значительно уступают роликовым цилиндрическим, но способны воспринимать одновременно действующие радиальные и осевые нагрузки. Данные подшипники не допускают перекос вала. Если в узле, в котор
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.176 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6-7906 A1 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 31.75 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 59.131 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 16.764 мм |
| Ширина вироби | 15.875 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 11.811 мм |
- Ціна: 325,45 ₴

