Підшипник 977906 AGRI-C, розміри: 28.07*44.447*9.597
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оскільки однорядний роликовий конічний підшипник є розбірним, то відповідно і його частини теж можуть постачатися як окрема та повноцінна одиниця. Набір роликів із сепаратором і зовнішньою обоймою (набрякового виробництва) застосовується в ру
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.059 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 28.07 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 44.447 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 9.6 мм |
| Ширина вироби | 9.597 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 9.597 мм |
- Ціна: 77,16 ₴

