Підшипник 6-977908А (6-977908) BBC-R, розміри:40.62*66*13.5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оскільки однорядний роликовий конічний підшипник є розбірним, то відповідно і його частини теж можуть постачатися як окрема та повноцінна одиниця. Набір роликів із сепаратором і зовнішньою обоймою (набрякового виробництва) застосовується в ру
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.175 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6-977908 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 40.62 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 66 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 13.5 мм |
| Ширина вироби | 13.5 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 12 мм |
- Ціна: 479,27 ₴

