Підшипник 6-537909A (PN 70031) BBC-R, розміри:49*84*43
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні конічні роликові підшипники без борта на зовнішньому кільці можуть проводитися як відкритого, так і закритого типу (з ущільненнями) для особливо важких умов експлуатації. За зовнішнім кільцем є пази та отвори для додаткового змазування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.941 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | PN 70031 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 49 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 84 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 43 мм |
| Ширина вироби | 43 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 43 мм |
- Ціна: 584,44 ₴

