Підшипник 8102А (51102) ГПЗ-34 *, розміри:15*28*Цельный сепаратор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завзяті шарикопідшипники призначені для сприйняття виключно односторонньою осьового навантаження. Мають розбірну конструкцію, що значно спрощує монтаж / демонтаж підшипника в вузлі. Підшипники цього типу малих розмірів виробляються з плоскою і сферичною п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.0242 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 51102 |
| Висота виробу | 9 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 15 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 28 мм |
| Конструктивна особливість | Цілісний сепаратор |
- Ціна: 26,83 ₴

