Підшипник 8107А (51107) ГПЗ-34, розміри:35*52*Цельный сепаратор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наполегливі шарикопідшипники призначені для сприйняття виключно односторонньої осьового навантаження. Мають розбірну конструкцію, що значно спрощує монтаж/демонтаж підшипника у вузлі. Підшипники цього типу малих розмірів виробляються з плоскою і сферичною
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.0843 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 51107 |
| Висота виробу | 12 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 52 мм |
| Конструктивна особливість | Цілісний сепаратор |
- Ціна: 41,32 ₴

