

Підшипник 8120А (51120) ГПЗ-34, розміри:100*135*Цельный сепаратор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 8120А (51120) ГПЗ-34
Зображення та опис товару носить виключно інформаційний характер. Значущі для Вас конструктивні особливості уточнюйте у менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.993 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 51120 |
| Висота виробу | 25 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 100 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 135 мм |
| Конструктивна особливість | Цілісний сепаратор |
- Ціна: 242,19 ₴

