

Підшипник 8205А (51205) ГПЗ-34, розміри:25*47*Цельний сепаратор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одинарні опорні кулькопідшипники, зазвичай, складаються з вільного та тугого кільця й сепаратора, що утримує комплект кульок. Залежно від місця встановлення можуть проводитися з підкладним сферичним кільцем або в металевому кожусі. Застосов
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.111 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 51205 |
| Висота виробу | 15 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 25 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 47 мм |
| Конструктивна особливість | Цілісний сепаратор |
- Ціна: 48,39 ₴

