

Підшипник 8314А (51314) ГПЗ-34, розміри:70*125*Цельный сепаратор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завзяті шарикопідшипники призначені для сприйняття виключно односторонньою осьового навантаження. Мають розбірну конструкцію, що значно спрощує монтаж / демонтаж підшипника в вузлі. Підшипники цього типу малих розмірів виробляються з плоскою і сферичною п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 2.09 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 51314 |
| Висота виробу | 40 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 70 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 125 мм |
| Конструктивна особливість | Цілісний сепаратор |
- Ціна: 498,03 ₴

