Підшипник 8316А (51316) ГПЗ-34, розміри:80*140*Цельный сепаратор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завзяті шарикопідшипники призначені для сприйняття виключно одностороннього осьового навантаження. Мають розбірну конструкцію, що значно полегшує монтаж/демонтаж підшипника у вузлі. Підшипники цього типу малих розмірів виробляються з плоскою та сферичною
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 2.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 51316 |
| Висота виробу | 44 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 80 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 140 мм |
| Конструктивна особливість | Цілісний сепаратор |
- Ціна: 782 ₴

