Підшипник HK 2012 (СК202612) CX, розміри:20*26*12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голчасті однорядні підшипники зі штампованим зовнішнім кільцем. Витримують високі радіальні навантаження, але на малих обертах. Не призначені для сприйняття осьового навантаження, навіть короткочасного. Цей тип може постачатися з ущільненнями, якщо це нео
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.014 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | СК202612 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 20 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 26 мм |
| Ширина вироби | 12 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 12 мм |
- Ціна: 35,88 ₴

