Підшипник HK 081412(942/8) (CK 081412) BEL, розміри:8*14*12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голчастий підшипник серії HK має відкриті торці, що дає змогу монтувати підшипник на будь-якій ділянці вала. Ці підшипники часто використовуються в трансмісійах автомобілів, шківах, сільському господарстві та багатьох інших вузлах. Однією з головних переваг явл
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.0076 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | CK 081412 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 8 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 14 мм |
| Ширина вироби | 12 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 12 мм |
- Ціна: 7,74 ₴

