

Підшипник HK 2522 (СК253222) BEL, розміри:25*32*22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голчасті однорядні підшипники зі штампованим зовнішнім кільцем. Витримують високі радіальні навантаження, але на малих обертах. Чи не призначені для сприйняття осьового навантаження, навіть короткочасної. Даний тип може поставлятися з ущільненнями, якщо ц
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.047 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | СК253222 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 25 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 32 мм |
| Ширина вироби | 22 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 22 мм |
- Ціна: 20,63 ₴

