Підшипник HK 202625 (943/20) (CK202625) ГПЗ-34, розміри:20*26*25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голчастий підшипник серії HK має відкриті торці, що дає змогу монтувати підшипник на будь-якій ділянці вала. Ці підшипники часто використовуються в трансмісійах автомобілів, шківах, сільському господарстві та багатьох інших вузлах. Однією з головних переваг явл
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.0348 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | CK202625 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 20 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 26 мм |
| Ширина вироби | 25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 25 мм |
- Ціна: 53,82 ₴

