Корпус литий FL 204 (FL 204) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус литий FL 204 (FL 204) BBC-R
Виробник: BBC-R; Країна виробник: Латвія; Вага: 0.24кг
Габаритні розміри. Внутрішній діаметр: 47.0мм
Дополнительные характеристики. Расстояние межцентровое для крепления: 90 мм; Ширина корпуса: 60 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.248 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | FL 204 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 47 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 12 мм |
| Довжина корпусу | 113 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 90 мм |
| Товщина виробу | 25.5 мм |
| Ширина корпусу | 60 мм |
- Ціна: 59,59 ₴

