Корпус литий FB 205 (FB 205) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чавунний корпус має вигляд характерного фланця (кронштейн) з трьома кріпильними отворами на одній стороні. Має внутрішній сферичний отвір для встановлення підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.44 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | FB 205 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 52 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 10 мм |
| Довжина корпусу | 116 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 34 мм |
| Товщина виробу | 27 мм |
| Ширина корпусу | 68 мм |
- Ціна: 97,42 ₴

