Підшипник UC 203 (UC203) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний підшипник типу UC - це підшипник зі сферичним зовнішнім кільцем, внутрішнє кільце якого подовжено в обидві сторони. Кріплення відбувається за допомогою двох стопорних штифтів (гвинтів), розташованих під кутом 120 градусів щодо один одного на вну
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.165 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | UC203 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 17 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 47 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 31 мм |
| Ширина вироби | 31 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 17 мм |
- Ціна: 67,87 ₴

