Підшипник UC 204 (480204АЕНК) АПП
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний підшипник типу UC — це підшипник зі сферичним зовнішнім кільцем, внутрішнє кільце якого подовжене в обидві сторони. Кріплення відбувається за допомогою двох стопорних штифтів (гвинтів), розташованих під кутом 120 градусів відносно один одного
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АПП |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.145 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 480204АЕНК |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 20 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 47 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 31 мм |
| Ширина вироби | 31 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 17 мм |
- Ціна: 73,13 ₴

