Корпус литий FC 204 (FC204) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фланцовий (круглий) корпус із сірого чавуну з кріпленням на чотири болти. Має внутрішній, сферичний отвір для встановлення підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.486 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | FC204 |
| Діаметр посадкового поглиблення | 62 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 47 мм |
| Діаметр корпусу | 100 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 12 мм |
| Діаметр по кріпильних отворів | 78 мм |
| Товщина виробу | 25.5 мм |
- Ціна: 97,66 ₴

