-12%




Підшипник SUC 205 з нержавіючої сталі (SSUC205) XMVB
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусних підшипник типу UC - це підшипник зі сферичним зовнішнім кільцем, внутрішнє кільце якого подовжено в обидві сторони. Кріплення відбувається за допомогою двох стопорних штифтів (гвинтів), розташованих під кутом 120 градусів відносно один одного на
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XMVB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | SSUC205 |
| Вага | 0.19 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 25 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 52 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 34 мм |
| Ширина вироби | 34 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 17 мм |
- Ціна: 165,09 ₴

