Підшипник EX 205-16.G2 (HC205-16) SNR
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусних підшипник типу HC - це підшипник зі сферичним зовнішнім кільцем, внутрішнє кільце якого подовжено в обидві сторони. Кріплення відбувається за допомогою ексцентрикового фіксуючого кільця і гвинта. Ексцентриковий кільце затягується його поворотом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | HC205-16 |
| Вага | 0.24 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 25.4 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 52 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 34.8 мм |
| Ширина вироби | 44.4 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 15 мм |
- Ціна: 586,06 ₴

