Корпус литий FL 205 (FL205) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фланцеве (овальний) корпус з сірого чавуну з кріпленням на два болта. Має внутрішнє, сферичне отвір для установки підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | FL205 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 52 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 11.5 мм |
| Довжина корпусу | 124 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 99 мм |
| Товщина виробу | 30 мм |
| Ширина корпусу | 70 мм |
- Ціна: 66,98 ₴

