Корпус литий P 205 (P 205) BEL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаціонарний корпус з сірого чавуну, на лапах, з кріпильними отворами на них. Має внутрішнє, сферичне отвір для установки підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | P 205 |
| Висота до центру осі обертання | 36.5 мм |
| Висота виробу | 71 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 52 мм |
| Довжина корпусу | 140 мм |
| Довжина кріпильного отвору | 19 мм |
| Розмір кріпильного отвору | 13 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 105 мм |
| Ширина корпусу | 38 мм |
- Ціна: 76,31 ₴

