Подшипник SB 206-20 (US206-20) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний підшипник типу SB — це підшипник зі сферичним зовнішнім кільцем, внутрішнє кільце якого подовжене в один бік. Кріплення відбувається за допомогою двох стопорних штифтів (винтів), розташованих під кутом 120 градусів один відносно одного
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | US206-20 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 31.75 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 62 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 30 мм |
| Ширина вироби | 30 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 16 мм |
- Ціна: 65,06 ₴

