Корпус литий SF 206 (SF206) BEL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус з сірого чавуну або спеціальних матеріалів здатні витримувати підвищені навантаження без освіти вібрацій. Для повторної мастила підшипника комплектуються різьбовими маслянками (тавотніца) .Корпуса можуть мати різну форму і бути оснащені двома або б
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | SF206 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 62 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 12 мм |
| Довжина корпусу | 108 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 83 мм |
| Товщина виробу | 31 мм |
| Ширина корпусу | 108 мм |
- Ціна: 505,44 ₴

