Корпус литий F 207 (F 207) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фланцовий (квадратний) корпус із сірого чавуну з кріпленням на чотири болти. Має внутрішній, сферичний отвір для встановлення підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.68 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | F 207 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 72 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 14 мм |
| Довжина корпусу | 117 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 92 мм |
| Товщина виробу | 34 мм |
| Ширина корпусу | 117 мм |
- Ціна: 108,36 ₴

