Корпус литий PA 207 (PA 207) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаціонарний корпус із сірого чавуну, малих габаритів, з двома внутрішніми нарізними кріпленнями в основі (бортах) корпусу. Має внутрішній, сферичний отвір для встановлення підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | PA 207 |
| Висота до центру осі обертання | 47.6 мм |
| Висота виробу | 95 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 72 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 14 мм |
| Довжина корпусу | 110 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 80 мм |
| Ширина корпусу | 55 мм |
- Ціна: 141,46 ₴

