Підшипник в корпусі UCT 208 R3 (UCT208R3) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліпшення даних видів підшипників складається в застосуванні в конструкції підшипників ущільнень типу R3; К18; К19; .Уплотненіе підшипника є дуже важливим елементом його конструкціі.Основная завдання ущільнень - це захист внутрішніх частин підшипника від
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | UCT208R3 |
| Висота до центру осі обертання | 88 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 40 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 29 мм |
| Довжина корпусу | 144 мм |
| Конструктивна особливість | Трехкромочное ущільнення |
| Товщина виробу | 49.2 мм |
| Ширина корпусу | 114 мм |
- Ціна: 597,48 ₴

