

Корпус литий P 209 (P 209) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаціонарний корпус з сірого чавуну, на лапах, з кріпильними отворами на них. Має внутрішнє, сферичне отвір для установки підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.139 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | P 209 |
| Висота до центру осі обертання | 54 мм |
| Висота виробу | 106 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 85 мм |
| Довжина корпусу | 190 мм |
| Довжина кріпильного отвору | 20 мм |
| Розмір кріпильного отвору | 17 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 146 мм |
| Ширина корпусу | 54 мм |
- Ціна: 234,06 ₴

