Подшипник UC 210 (480210) XMVB
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний підшипник типу UC — це підшипник зі сферичним зовнішнім кільцем, внутрішнє кільце якого подовжене в обидві сторони. Кріплення відбувається за допомогою двох стопорних штифтів (винтів), розташованих під кутом 120 градусів відносно один одного
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XMVB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 480210 |
| Вага | 0.76 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 50 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 90 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 51.6 мм |
| Ширина вироби | 51.6 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 24 мм |
- Ціна: 129,04 ₴

