-4%
Подшипник UK 210 (UK210) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний підшипник типу UK — це підшипник зі сферичним зовнішнім кільцем і симетрично подовженим у обидві сторони внутрішнім кільцем. Внутрішнє кільце підшипника має конічний отвір, що дає змогу кріпити його на вал за допомогою стандартної закріпи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.97 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | UK210 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 50 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 90 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 32 мм |
| Ширина вироби | 32 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 24 мм |
- Ціна: 140,07 ₴

