


Підшипник в корпусі UCF 210 3L (UCF210R3) BBC-R
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліпшення даних видів підшипників складається в застосуванні в конструкції підшипників ущільнень типу R3; К18; К19; .Уплотненіе підшипника є дуже важливим елементом його конструкціі.Основная завдання ущільнень - це захист внутрішніх частин підшипника від
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 2.42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | UCF210R3 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 50 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 16 мм |
| Довжина корпусу | 143 мм |
| Конструктивна особливість | Трехкромочное ущільнення |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 111 мм |
| Товщина виробу | 54.6 мм |
| Ширина корпусу | 143 мм |
- Ціна: 871,40 ₴

